Marcin Kaczmarek

Absolwent Wydziału Zarządzania AGH oraz programu MBA Executive na Uniwersytecie w Sztokholmie i Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywał w TU Euler Hermes S.A., gdzie był odpowiedzialny za sprzedaż ubezpieczenia kredytu kupieckiego, gwarancji i usług windykacyjnych na południu Polski. Następnie od podstaw budował struktury Coface w Małopolsce i na Podkarpaciu. Otworzył Biuro i Oddział firmy w Krakowie, gdzie do końca marca 2019 pełnił funkcję Dyrektora Sprzedaży Makroregionu Południe. Odpowiadał za nową sprzedaż, utrzymanie klientów oraz relacje z brokerami na podległym regionie. Pracuje w branży ubezpieczeń należności prawie 20 lat, od początku współtworząc wiele procedur i rozwiązań będących dzisiaj standardem. W 2014 wyróżniony przez centralę Coface we Francji za wkład w budowanie wartości firmy i najlepsze wyniki sprzedażowe w regionie CEE dołączył do prestiżowego Sales Leader Club. Dziś broker ubezpieczeniowy, właściciel i prezes firmy RISK ADVISOR Sp. z o.o., miłośnik gór i dobrej muzyki.

Elżbieta Mirga-Kaczmarek

Absolwentka Wydziału Zarządzania AGH oraz Wydziału Pedagogiki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywała w działach księgowości i analizy ryzyka Getin Banku oraz dziale sprzedaży Banku Handlowego w Warszawie. Obecnie nauczyciel dyplomowany i członek zarządu Risk Advisor sp. z o.o. odpowiedzialny za sprawy finansowe.

Prywatnie mama trójki pięknych córeczek, kochająca podróże, kuchnię włoską i dobre kino.

Piotr Laszecki

Absolwent Wydziału Zarządzania w WSAiZ w Rzeszowie. Doświadczenie zawodowe zdobywał jako główny księgowy w branży automotive, następnie starszy analityk w dużej międzynarodowej korporacji w Krakowie i doradca klienta w Coface – odpowiedzialny za sprzedaży takich produktów jak: informacja gospodarcza, windykacja, ubezpieczenie należności i faktoring. Wielokrotnie nagradzany przez zarząd za wyniki sprzedaży i budowę wizerunku firmy na południu Polski. Po blisko 10 latach pracy dołączył do zespołu Risk Advisor na stanowisku Dyrektora Sprzedaży.

Interesuje się lotnictwem, a wolny czas spędza na podróżach i słuchaniu dobrej muzyki.